Przejdź do treści

Witaj na naszej oficjalnej stronie.

Studio tatuażu Panoptikum, w Piotrkowie jest od zawsze :))

Właściwie to bardziej pracownia chociaż dbamy aby przestrzeń gdzie pracujemy, była przyjazna również dla naszych klientów i gości.
Panoptikum powstało z inicjatywy mojej (Maciek) i Artura, którego niektórzy mogą kojarzyć jako Vadera. Nasze losy rozeszły się po roku, później dość długo sam pracowałem w studio.
Mniej więcej od siedmiu lat, studio mieści się na Placu Litewskim i w tym czasie pojawiło się u nas kilku utalentowanych artystów. Między innymi tatuował ze mną Maniek który obecnie tatuuje i mieszka w Katowicach, Kinia i Ola które możecie spotkać w Warszawskich studiach tatuażu, Saszka tworzy w Krakowie i Byczek który zadomowił się w Londynie.
Ja sam również przez te lata zdobywałem wiedzę i doświadczenie tatuując z wieloma artystami w studiach na Cyprze, w Anglii, Irlandii a od jakiegoś czasu trwale związany jestem z ekipą ze studia Anker Tattoo z Freiberga w Niemczech gdzie regularnie jeżdżę na guest spoty.

Dzisiaj tworzę fundament Piotrkowskiego Panoptikum razem z Sylwią, z którą macie pierwszy kontakt przekraczając progi studia. Sylwia udzieli odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania odnośnie naszej pracy, zajmuje się także usuwaniem tatuaży i piercingiem. W zespole na stałe jest z nami jeszcze jeden tatuator.
Kuba jest w miarę młodym tatuatorem ale za to z naprawdę dużym doświadczeniem w branży.